Csomós Miklós Budapest kultúráért felelős főpolgármester helyettes

Puskás Péter III. Kerület Óbuda- Békásmegyer Önkormányzat Alpolgármestere

Csiki Károly Magyar Labdarúgó Szövetség Versenyigazgató

Danada Judit a Fővárosi Önkormányzat Sport Ügyosztály vezetője

Nagy Miklós a Magyar Labdarúgó  Játékvezetői Testület örökös tiszteletbeli Elnöke, valamint hosszú évtizedek óta a Fővárosi Vízművek sportkör ügyvezető  elnöke.

A MÚLT HÉTHEZ KÉPEST

Pestszentimre csapata egyre jobban erősödik (az első félidőben ) . A második játékrészben Pénzes mester csapata sajnos nem igazán mutatott jó teljesítményt. Vagy inkább az ellenfelüket  kell dicsérni ?

Previfitt csapata  már nem előszőr bizonyította be , hogy nagyon sok van bennük. Töbsször is okoztak meglepetést az ellenfeleiknek a torna során.

Az R.S.C. nem igazán tudta pótolni a hiányzóikat ( bár a mag azért jelen volt ) , és a második félidőre el is fáradtak.

A 1908 SZ.A.C. megmutatta , hogy a Bp. első osztály első helyezettjét is meg lehet szorogatni. Remek játékkal és Pisont István vezényletével a döntetlen eredmény igencsak hízelgő a számukra.

A Veresegyház csapata ezen a hétvégén mintha egy kicsit könnyebben vette volna a mai mérkőzést.  Nagynehezen és  csak kínkeserervesen tudta ( végül is egy kapushibával ) legyűrni a Csillaghegyieket.

A Csillaghegyiek  bevetett fiataljai a tornán , nem minden esetben nyújtották azt a teljesítményt amit egy 17-18 éves labdarúgóktól el lehetne várni. Minden bizonnyal azért volt ( lesz ) eredménye a felnőttekkel való küzdelmekben megszerzett tapasztalatokból.

Az Ikarus U19 okozta a legnagyobb meglepetést , hiszen az eddig nyújtott teljesítményük alapán , az első félidőben mutatott játékuk után  egy fillért sem tettek volna fel a fogadóirodák még a döntlenükre sem. Aztán a félidei gatyábarázás megtette az eredményét és újra a régi formájukat hozta a csapat.

A Vecsés U19 lendületével semmi gond nem volt , hiszen jól megszorongatták az ellenfelüket. Sajnos nagyon karcsú volt a kispadjuk (1 csere)  és nem tudtak a második játékrészre frissíteni.

Testvériség hullámzó formája nem ad igazán megfelelő képet a eredményeik alapján.

A Szent Pál csapata a mai napon 24 perc alatt tudott 5 gólt rúgni , úgy hogy az ellenfél az 54. percben szerezte meg ellenük a vezető gólt. Cornides András  játéka magasan kiemelkedett a pályán lévők közül.

Csillaghegy II. csapata ha nem is magabiztosan,  de hozta a mérkőzést.

Az Istenhegy remekül kezd összeérni a torna végére. Nagyon pörgős és mutatós játékkal igazán remek meccset játszottak