Kép

Assz.: 2.Teleki I.

Kép

PERCRŐL PERCRE

2. perc : Véghegyi lövését Belányi az ötösről kivetődve hárítja.

8. perc : Véghegyi Husztaihoz játszik és 14 méterről a bal kapufát találja el.

10 perc: Huszai a tizenhatos vonalánál befordulva cselez, majd 14-ről a bal alsót kilövi.

0 : 1

18. perc : Mikó 25-ről épphogy fölé durrant.

21. perc : Harminc méterről Deák ereszt meg egy lövést de Belányi szépen fogja.

27. perc : Mikó megindította Józsefet , aki 14-ről erőből meglövi a labdát de a kapus szögletre tolja .

29. perc : Véghegyi Deáknak adja a labdát aki lövőre aki 20 méterről óriási gólt lő.

0 : 2

30. perc : A csillaghegy védője a tizenhatoson belűl kezezik. Serdült biztos lábbal rúgja a bal alsóba.

0 : 3

50. perc: Veresegyházi szabadrúgás 35-ről. Détári biztosan fogja.

65. perc : Jobb oldali támadást követően a beívelt labdát Mikó öt méterről a vonalon álló kapus kezébe fejel.

60. perc : Egyéni alakítás után Balogh kirúgja a bal alsót.

1 : 3

80. perc : Berecz a baloldalon belopakodott a 16-on belűlre és éles szögből a bal alsót célózva úgy talál a kapuba , hogy Détári keze-lába közt begurult a labda a hálóba .

1 : 4

85. perc : Jobb oldali Veresegyházi támadás. A belőtt labdát Aranyos kapásból tizenegy méterről rúgja meg a gólját.

1 : 5

88. perc : Husztai négy cselt csinál a büntető területen belűl majd az üresen álló Veres elé tálal aki három méterről beállítja a végeredményt.